Calendario

Diciembre. 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << <Sep 2017> >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Anuncio

¿Quién está en línea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicación

Archivos

 
Anuncio de los artículos posteados en: Enero 2001

13 Dic 2015 

Ankara En İyi Boşanma Avukatı

Ankarada avukatlik meslegini icra edenler bol sayida vardir. Ancak çok iyi bir hukukçu elde etmeniz sadece çok iyi bir arayis sayesinde olabilir. Çünkü bazi hukukçulara güvenebilmek kolay degildir.Hukukçular genel olarak bosanma avukatlari,icra davalarinda kompetan avukatlar,ceza hukuk konusunda kompetan avukatlar ve bilisim hukuku hukukçulari diye ayrilir. Ancak hukukta bambaska deneyim gerektiren bölgeleri de bulunmaktadir.Bosanma davasina bakan avukatlar örnegin bosanma hukukuyla ilgili gerektiginden fazla kanunlari biliyor olmak yükümlülügündedirler.Ayrica iyi bir avukat bulmanizda kafi degildir. Hukukçunun bunun yaninda çalistigi alanda spesiyalist konumunda bulunmasi da katidir. Bunu avukatin geçmisteki girdigi davalardan anlayabilirsiniz. "Ankara iyi icra avukati" bingde fazlaca kullanilan bir sözcük grubudur. Buna ilaveten "en iyi bosanma avukatlari ankara" sözcügü de çok fazla aranirlar.

Ülkemizde özellikle en çok görülen davalar arasinda bulunan bosanma davalari Ankara avukatlari yardimlariyla son derece uzman bir biçimde ilerlemektedir. Basvuran kisilerin bosanma davalarini hem maddi hem de manevi olarak en az zararla geçirmelerini gerçeklestiren bosanma hukukçulari asil olarak çekismeli bosanma davalarinda bosanmakta olan çift arasinda bir anlasma ortami gerçeklestirmek amaciyla ugrasmaktadirlar. Bundan dolayi eger esinizle nizasiz bir biçimde bosanamiyorsaniz, kati bir sekilde bosanma konusunda kompetan bir avukatin yardimlari ile bosanma davasi sürecinizi bitirmelisiniz.
Günümüzde en çok karsilasilan davalar bilisim suçlari davalaridir. Bunun sonucu olarak bilisim suçlarinda deneyimli avukatlara ihtiyaç büyümüstür. Fakat deneyimli bir bilisim avukati tutmak çok çaba gerektirir. Çünkü bilisim hukuku avukati sayisi çok düsüktür.

Bosanma davalari iki tarzda açilmaktadir. Eger esler evliligi bitirme konusunda anlasmislarsa aile mahkemesine müracaat etmeleri halinde anlasmali sekilde evliligi sonlandirabilirler. Anlasmali sekilde bosanmanin gerçeklesmesi için evliligin minimum bir sene sürmüs olmasigerekmektedir. Eger birliktelik bir seneden kisa devam etmis ise taraflar anlasmali olarak evliligi sonlandirmak için basvuru yapamazlar. Bu halde çekismeli tarzda basvuru yapmak durumundadirlar. Anlasmali tarzda ayrilabilmek için mahkemeye bir anlasmali ayrilma protokolü sunmalari zorunludur. Bu anlasma metninin bir avukat vasitasiyla meydana getirilmesi iyi olacaktir. Bunun ardindan taraflar mahkemeye çikmali ve anlasmali bosanma metnini kabul ettiklerini söylemelidirler. Çekismeli sekilde evlilige son vermek için bir bosanma nedenine ihtiyaç vardir. Bu evlilige son verme nedeninin hakim tarafindan kabul edilebilir olmasi gerekir. Ayrica evliligi bitirme sebebinin ispatlanmasi lazim gelir. Bosanma davasinda davayi açan es bosanma nedenlerini her türlü kanitla ispatlayabilir. bir örnek verecek olursak fotograflar delil olarak kullanilabilir. Çekismeli ayrilma davasi fazlaca uzun sürmektedir. Bu süreci hizlandirmak için bir avukattan yardim istenmelidir.
Admin · 16 vistas · Escribir un comentario
13 Dic 2015 

¡Bienvenido !

¡Felicidades !¡ la creación de tu blog es un éxito !

Para poder acceder a las diversas opciones de tu Blog, conéctate pulsando el link «conexión»:

Conéctate con el nombre de usuario: Admin y tu contraseña (él que elegiste durante la creación del blog).
Una vez conectado, una barra de herramientas se colocará automáticamente encima de la página que te permite acceder al panel de administración.
Admin · 2 vistas · 1 comentario
Categorías: Primera categoría